Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Odmładzanie – czy należałoby wybrać się do gabinetu urody?

0
88

Metodę mezoterapeutyczną wymyślono w latach pięćdziesiątych XX wieku, jednakowoż rozpropagowana została dopiero jakieś dwadzieścia lat później. Mezoterapia, jako jeden z zabiegów dermatologii estetycznej, stosowana jest w celach uzdrawiających, profilaktycznych i po prostu upiększających – znacznie więcej na Mezoterapia Jastrzębie-Zdrój. Polega ona na dostarczeniu skórze mieszaniny elementów odżywczych oraz stymulujących jej system regeneracji. Wykonuje się w tym celu cykl zastrzyków śródskórnych za wsparciem niezmiernie cienkiej igły. Metoda ta wykorzystywana jest ochoczo przez osoby pragnące zredukować zmarszczki oraz ogólnie polepszyć, odmłodzić swoją cerę.

Przeprowadzenie takiego zabiegu przez lekarza specjalistę nie potrzebuje hospitalizacji, ani całkowitego znieczulenia lub poważniejszej ingerencji w organizm ludzki. Mezoterapia uważana jest w następstwie tego za terapię bezpieczną oraz bezbolesną. Dla zdobycia pożądanego efektu nieodzowne jest jednak poddanie się cyklowi zabiegów, jakiego intensywność wyznacza doktor. Jak na razie nie jest to metoda leczenia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Prostolinijne zasilenie komórek skóry substancjami regenerującymi lub też stymulującymi świadczy typ iniekcji śródskórnej. Mezotarapia jest zabiegiem w zasadzie nie powodujący dokuczliwości bólowych w trakcie jego przebiegu. Mimo to pacjenci z małym progiem odczuwania bólu mogą mieć na wstępie zaaplikowany miejscowo krem przeciwbólowy. Kiedy zacznie on działać substancje uzdrawiające wstrzykiwane są za pomocą aparatu wyposażonego w bardzo cienką igłę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz