Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wózek do przewozu chorych na leżąco – Euro-Medical – Sprawdź

0
74

Prowadzisz klinikę czy prywatny szpital, jesteś oddziałową lub zajmujesz się zaopatrzeniem szpitali – szukasz wózków do przewożenia chorych na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Pomożemy Ci zakupić sprzęt medyczny z którego będziesz zachwycony przez lata użytkowania na nim. Zanim zdecydujesz się na zakup przeczytaj poniższy wpis i odpowiedz sobie na kilka pytań tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego zakupu. No początek zastanów się jakie funkcje powinien spełniać Twój nowy wózek do przewożenia chorych?

Funkcje, które należy przewidzieć wybierając wózek do transportu chorych.

– Czy twój wózek ma posiadać regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdują się wózki o stałej wysokości – ale czy naprawdę takiego szukasz? Przemyśl czy nie lepszym modelem będzie wózek do przewożenia chorego ze śrubową regulowaną wysokością? Ta opcja pozwala na wygodną pracę personelowi szpitalnemu ale stanowi też o wysokiej wygodzie dla chorego. Salowy pracować będzie w idealnej pozycji, by szybko i wygodnie posadzić chorego na wózku do przewożenia chorych. Regulowana wysokość umożliwia przetransportowanie choregona wózek bez konieczności jego dźwigania.Ważna wiedzą jest że na rynku można znaleźć wózki o hydraulicznej regulacji wysokości oraz o ręcznej regulacji wysokości. Te ostatnie sprawiają pewne problemy. Wózki o śrubowej regulacji wysokości wymagają poświęcenia większej ilości siłowej przez kadrę medyczną a wiemy że większą ilość zajmują go w znaczniej mierze płeć kobieca. Przy zakupie wózka polecamy zabrać ten fakt pod uwagę.

Decydując się na wózek do transportu chorych zaleca się wziąć pod uwagę jego obciążenie. Obciążenie odnosi się do maksymalnego obciążenia, jakie może utrzymać wózek do przewozenia chorych. Im wyższa nośność wózka – tym wózek będzie Ci dłużej służył. Dlaczego?, ponieważ wózki o powiększonym udźwigu produkowane są z bardziej solidnych profili stalowych. Taki wózek z doświadczenia będzie dłużej pracował.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewozu chorych na leżąco zapraszamy do Euro-Medical https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych

Zaufaj Euro-medical przy wyborze sprzętu medycznego i aparatur medycznej. Sprawdź naszą stronę internetową. Główne kategorie produktów to: wózki do przewożenia chorych, wózki zabiegowe, wózki anestezjologiczne, wieszaki kroplówki, hol tery, aparaty EKG, kardiomonitory. Postaw na kompleksową lub odrębną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz