Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Park Umag oraz kemping Lanterna w Chorwacji – wynajem kampera daje wiele dyspozycji na podróżowanie

0
78

Mówiąc o urlopach, trudno przedstawić sobie inne miejsce, aniżeli Chorwacja. Imponujące wybrzeże, a wspólnie z nim Park Umag, innymi słowy wioska, która dokładnie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o blisko osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Powiadając o kempingu Park Umag, należałoby nadmienić, że na tle innych ten faworyzuje się długą plażą oraz fantastycznym widokiem na morze. Turyści są w stanie korzystać z zespołu basenów, który pozostał oddany do użytku stosunkowo niedawno. Starsze osoby w głównej mierze lubują się w wodospadach oraz jacuzzi. Z kolei dzieci – lubią statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowywane w głównej mierze z myślą o najmłodszych wczasowiczach.

Równie wielką renomą radują się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, który bez wątpienia wzbudza dużo emocji pośród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on bowiem wiele wrażeń. Oczywiście w tym miejscu znajduje się dużo kortów tenisowych, które są równie popularne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, interesująca pogoda. Wymarzone położenie na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, bo właśnie o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali około dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag i Poerc.

Miejsce to rozwesela się obecnością nadzwyczaj czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeżeli chcesz wynająć przyczepę, zobacz centrum campingowe. To właśnie ona od dawien dawna przyciąga turystów nieomalże z całej Europy. Kemping Lanterna oferuje wczasowiczom dużo przeróżnych basenów. Są one przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami uroczymi lub ewentualnie słonymi, w zależności od upodobań pływających w nim osób. Wolno korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorem wolno się pobawić w dyskotece. Z racji różnych propozycji na spędzanie czasu na omawianym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą popularnością wśród turystów z wielu krajów, w rozmaitym wieku. Doskonały pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a także pierwszorzędny sposób na szaleństwa z paczką kolegów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz