Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowatorskie nastawienie do uczenia się języków

0
67

Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova przygotowała szeroką propozycję zajęć lingwistycznych. Udostępnione zajęcia poprowadzone są przez doświadczonych ekspertów, wobec czego nie ma potrzeby się przejmować, iż nie będą miały atrakcyjnej formy. Na przykład, będąc zdecydowanym na angielski dla firm Warszawa można oczekiwać na to, iż zajęcia będą odbywać się z dużym akcentem na posługiwanie się językiem, co pozwala na doskonałe przyswajanie wiedzy.

Zakres wszystkich spotkań będzie też indywidualnie dostosowany do potrzeb uczestników szkolenia. Poza szkoleniami do jakich zaliczają się szkolenia językowe Warszawa można również oczekiwać na opcję korzystania z oferty robienia tłumaczeń a także przeprowadzanie audytów językowych. Szczegóły dla każdej współpracy wyznaczone są indywidualnie. Kompleksowa obsługa lingwistyczna zrealizowana może być dla klientów prywatnych, jak i dla przedsiębiorstw. Zajęcia mogą odbyć się w trybie internetowym, jak i w siedzibie firmy.

W zależności od oczekiwań osób zapisujących się na kursy, można wpisać się na język ogólny, ale też ekspercki. Nie ma znaczenia, czy będzie to polski dla firm, bądź inny język, zajęcia i kontrole zostaną przygotowane na wysokim poziomie. Z uwagi na to, że Lingua Nova jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Pearson Test of English oraz LanguageCert plus ma licencję Ministerstwa Edukacji i Nauki do przeprowadzania egzaminów z języka polskiego jako obcego, można oczekiwać, że szkolenia językowe Warszawa znacząco podniosą dotychczas wykazywane kompetencje lingwistyczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz