Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Na wczasy nad morze kamperem bądź przyczepą kempingową

0
80

Kiedy tak właściwie nadszedł upragniony czerwiec nie zdołałam doczekać się wczasów. Na zakończenie roku szkolnego poszłam wraz z przyjaciółkami. Dostałyśmy świadectwa oraz dopiero wówczas zrozumiałam, iż nadszedł ten upragniony czas. Rodzice, w ramach gratulacji za odpowiednie oceny, zadecydowali zafundować mi tydzień nad polskim morzem.

Dla jednych Bałtyk jest przeceniony, jednak dla mnie zawsze będzie najlepszym miejscem na urlop. Wspólnie z przyjaciółkami pojechałyśmy do miejscowości, jaka na zawsze zapadnie w mojej pamięci – naturalnie sprawdź przyczepa campingowa. Międzyzdroje przywitało nas piękną pogodą. Upragnione widoki morza i szumu fal pobiegłyśmy, co tchu w płucach na plażę. Ach ile było radości oraz chlapania. Po wypoczynku na plaży ruszyłyśmy w teren.

W pierwszej kolejności zwiedziłyśmy Muzeum Figur Woskowych, w jakim miejscu zrobiłyśmy masę ciekawych i śmiesznych zdjęć. Te postaci tam stojące naprawdę wyglądają jak żywe! Niewątpliwie stamtąd poszłyśmy szybko na urocze stragany, gdzie kupiłyśmy ogrom pamiątek dla całej rodziny. Poza tym po drodze nie mogłyśmy się zdecydować co spożyć, ponieważ wielość restauracji oraz pubów nas olśniła.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz