Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Kurtyny paskowe od zakładu Kiner

0
53

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner są przegrodami ochraniającymi przed promieniowaniem świetlnym, zarówno podczerwonym jak i UV wyemitowanym przez łuk spawalniczy. Zbudowane są one z lżejszej oprawy ze stali a także wypełnienie z trudnopalnej folii spawalniczej. Oferta zakładu zawiera stałe parawany spawalnicze lżejsze, będące lekkimi budowlami z metalu, wypełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości zaledwie 0,4 mm.

Folia dostępna jest w 4 opcjach wybarwienia, jakie mają różny stopień przezroczystości. Z uwagi na to, że producent ma świadomość, że klienci mogą mieć przeróżne potrzeby, udostępni ekrany spawalnicze w 2 opcjach odróżniających się szerokością.

Specjalną opcją w katalogu są ekrany spawalnicze w wersji mobilnej. Ich precyzyjna charakterystyka podana jest na stronie www. Każdy ekran spawalniczy ma na celu chronić osoby, które wykonują swoje obowiązki zawodowe przy stanowisku spawalniczym, a nie mają specjalistycznej odzieży do spawania. Ochrona przed promieniowaniem podczerwonym, UV oraz rozbłyskami światła niebieskiego są zagwarantowane.

Proponowane opcje spełnią oczekiwania normy spawalniczej EN ISO 25980. Kupujący, którzy decydują się na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 mm są chronieni przed poparzeniem iskrami a także roztopionymi odpryskami metali. Folia PCV będąca wypełnieniem ekranu jest trudnopalna oraz jest w stanie zapobiec rozprzestrzenieniu się ewentualnego pożaru. Zleceniodawcy mogą decydować się na zamawianie folii wykonanej na podstawie indywidualnych wyznaczników.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz