Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy warto kupować regenerowane wtryskiwacze

0
204

Właściciele samochodów wyposażonych w silniki wysokoprężne liczyć się często muszą z licznymi drogimi usterkami. Dość często psują się w nich przykładowo turbosprężarki czy koła dwumasowe, a na ich naprawę w zależności od modelu trzeba przeznaczyć od kilkuset złotych do nawet kilkunastu tysięcy. Bardzo podobnie sytuacja wygląda ze wtryskiwaczami, które także w niektórych jednostkach napędowych robią spore problemy. Producenci silników oceniają przeważnie ich trwałość między 150 a 250 tysięcy przebytych kilometrów, i po takim dystansie niekiedy zaczynają doskwierać.

Objawia się to mniejszą mocą silnika i jego nierówną pracą, z takich też powodów jeśli się zauważy tego typu rzeczy, lub tym bardziej świecić zacznie kontrolka, to należy jak najszybciej odwiedzić mechanika. Jeśli chodzi o nowe wtryskiwacze do diesla, to sytuacja nie przedstawia się z nimi wesoło. W związku z tym że są one dostępne wyłącznie w sieci autoryzowanych serwisów, to właściciele aut muszą się liczyć z dużymi kosztami, przy starszych samochodach nawet przekraczającymi ich wartość.

Alternatywna opcja to zakup wtryskiwaczy po regeneracji, jakie się znajdzie w znacznie niższych cenach. Tego typu regeneracja pozwala na przywrócenie ich parametrów do stanu odpowiadającego nowym elementom, co umożliwi jazdę przez kolejne lata. Chcąc zakupić takie wtryskiwacze po regeneracji trzeba przede wszystkim znać ich dokładne oznaczenie, bowiem nawet w przypadku tego samego modelu silnika wtryskiwacz 0445115035 niekoniecznie będzie pasował do konkretnej jednostki.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz