Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie zalety i wady mają strony w abonamencie

0
17

Przed kilkunastu laty jeszcze osoby chcące stworzyć swoją stronę internetową wynajmowały do tego przeważnie odpowiedniego wykonawcę. Albo któregoś z niezależnych freelancerów albo interaktywną agencję, i w rezultacie otrzymywały one gotowy serwis. Opłata za taką usługę była jednorazowa, i mogła wynosić od kilkuset złotych do nawet powyżej stu tysięcy, w zależności od poziomu skomplikowania projektu i zakresu prac do realizacji. Lecz potem trzeba tylko było opłacić hosting i przedłużenie domeny, oraz co najwyżej za rozszerzenie serwisu o dodatkowe funkcje i mechanizmy. Takie strony internetowe lublin nadal się cieszą dużą popularnością, lecz w ostatnich czasach klienci wybierają coraz częściej abonamentowy model. Rozwiązanie to pozwoli szybko uruchomić swoją stronę w internecie za pomocą specjalnego kreatora. W zależności od firmy dostarczającej takie usługi kreatory są bardziej lub mniej zaawansowane.

Osoba posiadająca jakieś techniczne doświadczenie bez problemów sobie z tym poradzi, lecz jeśli będzie to potrzebne można też zamówić takie wdrożenie. Sam abonament w większości przypadków nie będzie przekraczał kilkudziesięciu złotych na miesiąc, ale każda z firm posiada własne cenniki. Najczęściej klienci dostaną do dyspozycji parę planów, które się różnią funkcjonalnościami. Strona na abonament jest dobrym rozwiązaniem dla osób, jakie ruszają z własnym biznesem, ale nie chcą zbyt dużo inwestować na początku, wówczas przy stosunkowo niedużych kosztach pojawić się one mogą w internecie.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz