Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy niepełnosprawne osoby same mogą kierować samochodami

0
22

Urządzenia firmy Veigel są innowacyjnymi rozwiązaniami, które pozwalają na dostosowanie pojazdu do osobistych potrzeb i wymagań osób mających ograniczenia ruchowe. Produkty te są projektowane z myślą o zagwarantowaniu maksymalnego komfortu i niezależności kierowcom, którym trudność będzie sprawiało korzystanie z typowych układów pedałów. Pozwala to na bezpieczne i wygodne kierowanie samochodami, co przekłada się na dużą poprawę niezależności osób które mają problemy ruchowe. Pośród szerokiej propozycji wyrobów tego producenta dużym zainteresowaniem się cieszy ręczny gaz-hamulec, znany też jako RGH Veigel. Urządzenie to pozwala za pomocą ręki sterować jednocześnie gazem oraz hamulcem pojazdu, jest to realizowane w bardzo intuicyjny i prosty sposób.

Dzięki temu osoby kierujące mają pełnię kontroli nad autem nawet przy wystąpieniu jakiś nietypowych drogowych sytuacji. W ofercie firmy znajduje się parę modeli tego mechanizmu, różniących się sposobem sterowania. W niektórych z nich żeby dodać gazu trzeba przekręcić dźwignię zgodnie ze wskazówkami zegara, a w niektórych należy ją pociągnąć do siebie. Dodatkowo niektóre z modeli wyposażone także mogą być w dodatkowe funkcjonalności, takie jak na przykład sterowanie klaksonem czy kierunkowskazami. Firma podczas projektowania położyła spory nacisk na kwestie bezpieczeństwa. Dotyczy to przede wszystkim zagwarantowania całkowitej kontroli nad pojazdem za pomocą zainstalowanego urządzenia, ale również ograniczenia ryzyka uszkodzeń ciała przy wypadku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz