Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Zapewniające bezpieczeństwo skórze, laserowe zamykanie naczynek w Poznaniu

Innowacyjne zabiegi Icoone Laser umożliwiające szybkie pozbycie się cellulitu przeprowadzane są w Klinice Urody Mona Lisa. Z ich wykorzystaniem można wzorcowo modelować figurę. Wykonywany podciśnieniowo masaż ciała z wykorzystaniem specjalistycznych głowic zawierających mikrootwory umożliwia dotarcie do także trudnodostępnych miejsc na ciele.

Zassanie fałdów skórnych zalicza się do delikatnych, aczkolwiek jest nad wyraz dokładne. Z tego powodu głowice urządzenia mogą radzić sobie już z wyjątkowo zwiotczałą tkanką skórną. Nieinwazyjne pozbycie się tkanki tłuszczowej sprawdza się także w usunięciu zbliznowaceń i obrzęków. Używanie mobilnych głowic z energią światła LED i lasera oddziałującego na tkankę tłuszczową wywoła efekt fotochemiczny w tkankach. W efekcie, dochodzi do przyspieszenia metabolizmu komórek, jak i do redukcji cellulitu przez pomniejszenie objętości adipocytów. Takie zabiegi na cellulit Poznań umożliwiają naturalny ich rozkład i usuwanie z ciała.

Efekty, jakich można się spodziewać to: poprawa wyglądu oraz napięcia skóry, poprawienie elastyczności tkanki skórnej, zeszczuplenie, redukcja cellulitu, polepszenie samopoczucia, uspokojenie, redukcja obrzęków oraz w wypadku kobiet po urodzeniu dziecka – powrócenie do wcześniejszej sylwetki. Co ważne, ten zabieg może być wykonany też w wypadku skóry naczyniowej. Masaż z wykorzystaniem Icoone Laser może zostać też wykonany u osób o różnym fototypie tkanki skórnej. Doskonałe rezultaty można uzyskać po mniej więcej od dziesięciu do 15 zabiegów.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
  • 31/08/2022