Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Fani Zdjęć – marka która zajmuje się profesjonalną fotografią ślubną

Oferta ślubna firmy Fani Zdjęć przygotowana przez dwóch doświadczonych fotografów jest nad wyraz atrakcyjna dla klientów. Mogą oni zdecydować się na jeden z pakietów. Fotografia ślubna Stalowa Wola zrealizowana jest albowiem w ramach pakietu brązowego oraz pakietu złotego. Pakiet brązowy to reportaż ślubny w wersji skróconej. Tutaj można liczyć na reportaż trwający od chwili przygotowań do pierwszych 4 godzin wesela na sali.

Zleceniodawcy otrzymują 250 fotografii, poddanych wcześniej profesjonalnej oprawie. Reportaż będzie dla nich nagrywany na pendrive lub na płycie DVD. Otrzymuje się również 20 fotografii wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w gustownym pudełku oraz fotoksiążkę 20x 30 centymetrów.

Fotografia ślubna Tarnobrzeg zrealizowana jest również poprzez reportaż ślubny rozszerzony, a więc wykonywany od przygotowań do oczepin. Zawiera 500 fotografii, reportaż nagrywany na pendrive, 50 fotografii wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w stylowym opakowaniu oraz album 20×30 centymetrów. Można też spodziewać się sesji ślubnej w innym dniu. Fotografia ślubna Sandomierz, a dokładniej sesja ślubna zawsze ustalana jest indywidualnie, odnośnie terminu i miejsca. Można zdecydować się również na sesję w górach lub nad morzem. Dostaje się minimum 30 fotografii po autorskiej obróbce w wersji cyfrowej. Wysokiej jakości wydruki będą idealną pamiątką na wiele lat. Żeby ustalić kwestie szczegółowe wystarczy wypełnić kwestionariusz ze strony internetowej.

Fotografowie nawiążą kontakt w celu nawiązania współpracy. Zagwarantowane jest to, że ostatecznie dostanie się perfekcyjne zdjęcia ślubne, idealnie przekazujące klimat tego tak znaczącego dnia. Wszystkie zdjęcia uwzględnią bieżące trendy w fotografii. Udokumentowane są chwile pełne emocji, wzruszeń, prezentujące wyjątkowość konkretnego eventu na doskonałym sprzęcie.Klienci mogą w dodatku liczyć na back up zdjęć w czasie pięciu lat.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
  • 02/02/2022